Katarzyna Mraczek

Absolwentka Małopolskiej Szkoły Zawodowej im. Józefa Dietla w Krakowie studiów licencjackich na kierunku dietetyka i absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie studiów jednolitych magisterskich na kierunku Turystyka i Rekreacja ze specjalnością odnowa psychosomatyczna.

Zdrowym stylem życia i wpływem żywności na zdrowie człowieka interesuję się od wielu lat.

Zawód swój wybrałam zgodnie z przekonaniami i z powołania. Od zawsze miałam świadomość, że właściwe odżywianie i aktywny styl życia warunkuje dobrostan człowieka. W trakcie studiów i pierwszych lat samodzielnego życia wprowadziłam zasady, które praktykuję do dziś.

W zawodzie pracuję od 2013 roku. W ramach podnoszenia swoich kwalifikacji chętnie uczestniczę w licznych kursach, konferencjach medycznych i szkoleniach.

Każdego Pacjenta traktuję indywidualnie, a jadłospis układam dopiero po przeprowadzonym wywiadzie.  W ramach konsultacji najważniejsze jest zaufanie, wsparcie i kontakt, który pomoże trwale zmienić nawyki żywieniowe zarówno osobom odchudzającym się jak i szukającym poprawy stanu zdrowia.